Strona głównaO firmie

O firmie

Firma Blue Netbook od 2013 nieprzerwanie świadczy najwyższej klasy usługi na rynku rozwiązań, zapewniających ochronę, bezpieczeństwo i stabilność pracy nawet najbardziej skomplikowanych systemów komputerowych.

Jesteśmy Partnerem Handlowym producentów takich oprogramowań jak Kaspersky, G Data, Bitdefender, Eset, Parallels, Acronis.

Blue Netbook oferuje również doradztwo w zakresie bezpieczeństwa IT, realizuje wdrożenia oferowanych rozwiązań oraz realizuje pełne wsparcie techniczne dla dystrybuowanych produktów. Firma świadczy również usługi szkoleniowe w zakresie rozwijania umiejętności miękkich oraz informatycznych.

W obecnej chwili jesteśmy w stanie zaoferować najwyższej klasy oprogramowanie, pozwalające na odpieranie ataków wirusów komputerowych i innego szkodliwego oprogramowania, naprawianie i konfigurowanie dysków twardych, korzystanie z wielu systemów operacyjnych na jednym komputerze dzięki technologii wirtualizacji, odzyskiwanie skasowanych danych a także kontrolowanie dostępu osób trzecich do komputera domowego lub firmowych stacji roboczych.

Dzięki stale rozbudowywanej sieci partnerów jesteśmy w stanie szybko i sprawie dostarczać oprogramowanie do klientów na terenie całego kraju. Jednym z najważniejszych założeń naszej firmy jest wysokiej klasy obsługa, szybka realizacja zamówień oraz profesjonalna pomoc techniczna. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, starając się jak najodpowiedniej dobrać i dostosować oprogramowanie do potrzeb i posiadanej infrastruktury technicznej.

Głównym celem naszego działania jest osiągniecie i utrzymanie pełnego zadowolenia naszych obecnych i przyszłych klientów z wytworzonych przez firmę wyrobów i oferowanych usług.

W działaniach na rzecz poprawy jakości główny nacisk kładziemy zarówno na zapobieganie problemom jak i na unikanie powtarzania błędów.
Kierownictwo firmy ma określoną odpowiedzialność za wszelkie działania jakościowe oraz zapewnione środki i warunki dla ich spełnienia a każdy pracownik jest odpowiedzialny za jakość swojej pracy.


W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami pod adresem email biuro@bluenetbook.pl lub telefonicznie pod numerem +48.507860825.

Serdecznie zapraszamy!

Załoga sklepu
Blue Netbook - oprogramowania dla domu i biznesu

Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.